Genel

Benefit Hoola Kit

25 Ağustos 2015
IMG_8612

Herkese Merhaba,

Bir süredir severek kullandığım Benefit Coralista allıktan sonra Hoola’yı da merak eder olmuştum. Hatta aynı isimle satışa sunulan lip gloss da ilgimi çekmişti. İnternette tesadüfen gördüğüm Do The Hoola  gözlerimden kalplerin çıkmasına sebep oldu. Gelelim setin içindekilere,

IMG_8607

Dışardan küçük bir kitap gibi görünen ambalaj tasarımı bence oldukça başarılı. İçinde bulunan ayna da iyi düşünülmüş.

1 numarada likit bronzer Hoola var. Bu yeni ürün yaz günlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Likit olduğu için daha kalıcı. Beklediğimden çok daha güzel bir ürün. Bitince alabilirim. İçinde sim, ışıltı vs. yok. Kokusu çok çok güzel bence :)

IMG_8605

2 numarada Hoola var. Yüzü ısıtmak için, kontür yapmak için muhteşem matlığa sahip. Gerçekten çok güzelmiş. Favorilerim arasına girdi. Bunun da diğer ürünler gibi deluxe boy olmasını (3 gr) sevdim. Bitince yenisini alma heyacanını yaşayacağım :)

IMG_8606IMG_8609

3 numarada Benebalm var. Bu  minicik renkli dudak nemlendiricisinin ambalajı da diğerleri gibi çok sevimli. Ama kırmızı ve puantiye biraz daha öne geçmesine sebep oluyor tabi :) Doğal duran bir kırmızı. Nemli bir hissi var. Yapış yapış değil yani :) Ama kalıcılığını pek başarılı bulmadım. Çok çabuk kayboldu.

IMG_8610

4 numarada beni fazlasıyla cezbeden Hoola lip gloss var ! Yapışkan ve gereksiz parlayan glosslarımın hepsini atmıştım. Bunun da böyle olmasından korkuyordum ama neyseki yapışmayan ve yağlıymış gibi görünmeyen bir yapısı var. Altına nude tonlarda bir ruj uygulayınca daha belirgin hale geliyor.

IMG_8604

5 numarada ilk kez denediğim they’re real maskara var. Hakkında yapılan tüm yorumlar doğruymuş. Kirpikleri kıvırıp uzun bir görünüm sağlıyor. Gün boyu dökülme, dağılma vs.olmuyor. Çift fazlı temizleyici kullanmanızı öneririm. Clinique High Impack masakarayı uzun süredir severek kullanıyorum. Daha geniş bir zaman diliminde iki maskara için karşılaştrma yazısı hazırlayacağım.

IMG_8608

 

Denediğim tüm Benefit ürünleri gibi bunu da çok sevdim. Setler, minik deneme boyları kalp ben :)

Sephora mağazalrından bulabilirsiniz bu kullanışlı seti. Sevgiler…

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın