Genel, Vitrin

En Sevilen PEMBE’ler

29 Haziran 2016
IMG_4337

Tatlı bir yaz gününden Merhaba ,

Bu yazı yüksek dozda pembe içerir ! Hem ambalajlarını hem de içerik , renk ve yapılarını beğendiğim ‘pembe’leri sıralamak sandığım kadar kolay olmadı. Sevimli bir çalışmanın ardından nihayet bir liste oluşturabildim.

İlk sırayı hem iç hem de dış güzelliğiyle, muhteşem çikolata kokusuyla Too Faced Chocolate Bon Bons paletine vermek istiyorum…

Too Faced Chocolate Bon Bons

IMG_4334

 

Pigmentasyonu ve kalıcılığı bence güzel. Aldığıma pişman olmadığım, her kullandığımda ‘iyiki almışım’ dediğim bir palet. Sephora mağazalarına sınırlı sayıda geldiğini belirtmeliyim, almak isterseniz acele edin derim.

Clinique Pop Ruj – 09 Sweet Pop

Yarı mat yapıda, dudakları kurutmayan sevimli bir pembe. Mini boyu sayesinde yer tutmuyor ve çantaya atıp çıkma kolaylığı sağlıyor.

IMG_4335

Clinique Sculptionary Cheek Contouring Allık – 03 Defining Roses

Kendime pembe tonlu allıkları yakıştırmayan biriydim bu ürünle karşılaşana kadar. Yeni yıl setinden çıkmıştı bu allık. Bu kadar seveceğim hiç aklıma gelmezdi. Ben bu üç rengi karıştırıp kullanıyorum, açık rengi tek başına güzel bir aydınlatıcı.

IMG_4336

Clinique Pink with a Purepose

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında satışa çıkarılan bu ürünü kampanyaya destek olma amacıyla satın almıştım. Beraberinde gönderilen mini bir çantasını da çok sevmli ve kullanışlı. Henüz allık olarak deneme fırsatım olmadı, şimdilik göz altlarıma ince bir hat olarak uyguluyorum.

IMG_4338IMG_4342

H&M Peony Lip Balm

H&m’in makyaj koleksiyonundan aldığım bu lip balmı da severek kullanıyorum. Yumuşacık renksiz bir yapısı var. Hafif kokusu var, beni rahatsız etmedi.

IMG_4339IMG_4340

Eos Hand Lotion Berry Blossom

Yine kokusunu çok sevdiğim bir ürün. Ülkemizde olmaması bence üzücü. Eos balm ve losyonları getiren hesaplar var ama normal fiyatından oldukça yüksek rakamlara satışı yapılıyor.

Loccitane Pivoine Flora Handcreme

Minicik boyu ve hoş kokusuyla sevimli bir ürün. Elleri yumuşacık yapıp nemlendirmesini de seviyorum. Bittikçe aldığım ürünlerden…

,IMG_4341

Sizin favori pembeleriniz neler ? Sevgiler…

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın