Genel, Makyaj, Vitrin

Estee Lauder Genuine Glow Blushing Creme

13 Haziran 2016
IMG_3885

Merhaba

Sizlere aldığım günden beri severek kullandığım krem allıktan bahsetmek istiyorum. Estee Lauder’ın yeni çıkardığı Genuine Glow koleksiyonundan 02 Peachy Keen, adından da anlaşılabileceği gibi şeftali tonuna, yani benim hep severek kullandığım bir tona sahip.

IMG_3884

Oldukça kremsi bir yapıya sahip. Uygulama sonrasında pudralaşmıyor. İçinde belli belirsiz minicik ışıltılar var gibi görünse de simli bir ürün değil. Bu tür ürünler için genelde homojen dağılmama sorunu söz konusudur. Peachy Keen yumuşacık yapısıyla çok güzel dağılıyor ve anında canlı ve ışıltılı bir görüntü oluşuruyor. Kremsi olmasına rağmen bende yağlanma yapmadı. Duruşunu, canlılığını toz ürünlere oranla oldukça iyi korudu.

IMG_3885IMG_3889

Son zamanlarda çıkan en iyi ürünlerden bence. 01 Sweet Cheeks pembe tonlardaydı. İlk Sephora ziyaretimde uygulama yaptırıp beğenirsem almayı düşünüyorum. Umuyorum ki bu güzel ürün kısa bir süre için değil de sürekli satışa sunulmak üzere çıkarılmıştır. Yolunuz Sephora’ya düşerse bir bakın derim :) Mutlu Haftalar !

İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

  • Reply Ee 19 Haziran 2016 at 19:46

    Fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

    • Reply pembe 9 Ağustos 2016 at 15:43

      Merhaba, sanırım 98 TL’ye aldım. Sevgiler :)

    Yanıt Bırakın