Makyaj

Golden Rose Matte Lipstick Crayon

10 Ocak 2016
IMG_3063

Merhaba
Golden Rose’un yeni çıkardığı mat kalem rujlar bende büyük merak uyandırdı ve hemen iki renk aldım. Velvet Matte serisinden yakaladığı başarıyla hepimizin gönlünü kazanan Golden Rosu’un bu serisi Nars’ın kalem rujlarına benziyor gibi.

Ama bende Nars’ın mat kalemleri yok, saten sürümlü olanları kullandığım için tam muadil olduğunu söyleyemem.Gelelim yapı ve özelliklerine ;

Yumuşak sürümlü, dudağı kurutmayan bir yapısı var. Mat görünümlü ve kalıcılığı 3 saat kadar. Gün içinde kesinlikle tazelenmesi gerekiyor.
11 numarası koyuca bir gül kurusu. 18 numara ise içinde biraz kahvelik barındıran nude renkte.

IMG_3057

Velvet matte serisiyle karşılaştıracak olursak 02 ve 27 numaraya benziyor gibiydiler. Velvet matte 02 daha soğuk bir ton. 27 ise daha turuncu ve sıcak tonlu.

IMG_3056

Sanırım bu seride 19 renk var. Şuan sadece sadece Golden Rose standlarında ve online alışveriş sitesinden temin edilebiliyor. Kendi standından 14.90 a aldım. Online sitesinde normal satış fiyatı 12.90, şuan indirimde. İndirimli fiyatı 8.90 Alışveriş yapmak, diğer renkleri incelemek için şuraya tıklayabilirsiniz. İndirim zamanlarında denenmesi gereken bir ruj bence. İlerleyen günlerde başka renklerini de alacağım :) Sizin de yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Hoşçakalın !

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın