Genel

Loreal Elseve Mucizevi Bakım Yağı

11 Kasım 2015
aillis201511111444138

Merhaba
Benim gibi ince telli ve karışıp zor açılan saçlara sahipseniz okumaya devam :)

Bir çok saç bakım yağı kullanmış biri olarak bu ürününde diğerleriyle aynı olduğunu düşünüyordum. Bir ara Gratis indiriminde gözüme çarpınca ‘o kadar ürün denedim bir de bunu deneyeyim’ diyip aldım. İyi ki aldım ! Bu ürünün diğerleriyle karıştırılmamasını rica ediyorum :)

aillis201511111444138

 

Saç kremlerine veda ettiğimi söylemeliyim. Duş saonrası ıslak saçlarımı ikiye ayırıyorum. Sağ tarafa 1 pompa sol tarafa 1 pompa ürün sürmem yetiyor. Kolayca tarayabildiğim saçlarım aynı zamanda güzel kokuyor. Bu arada sağlıklı bir parlaklık verdiği doğru. Kullanmaya başladıktan çok kısa süre sonra saçlarını yeni mi boyattın diyenler oldu :) Boyatmamıştım, 8 ay önce saç uçlarıma atılan balyaj resmen kendini yenilemiş gibi görünüyordu. Kuru kısımlara nemlilik sağlayıp bakım yapıyor, bu da bence yeni kırık oluşumunu engelliyor. Bir diğer güzel yanı da gün içinde elektriklenen kuru saçlarımı yatıştırmak için kullanabilmem. Ağırlaştırmayan, yağlı bir görüntü oluşturmayan yapısı sayesinde ihtiyaç duydukça kullanabilirseniz.

Bir dahaki inidirim zamanında kesinlikle yedekleyeceğim. Çünkü aradığım ürünü uldum. Şuan onarıcı olanı kullanıyorum. Diğerlerini de deneyeceğim. Sizin bu ürünle ilgili deneyim ve yorumlarınız neler ? Sevgiler, hoşçakalın !

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın