Ayın Favorileri

Ocak Favorileri

21 Şubat 2016
IMG_3821

Merhaba, sizlere ocak ayında keşfettiğim, severek kullandığım ürünlerden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle The Body Shop’un yeni ürünü, renk düzenleyici damlayla başlayalım. Açık ve koyu rengi bulunuyor ve fondöten renginizi değiştirmenize yarıyor. Ben açık rengini alıp elimdeki koyu renk (kontur yapmak için aldığım) fondötenlerin rengini açmak istediğimden aldım. Ben fondötenim yapısında bir değişiklik farketmedim. İstediğim rengi kolaylıkla elde edebildim. Damlalığı daha başarılı olabilirdi ama. Ürün almakta biraz zorlandım çünkü.

IMG_3821

 

İncelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayarak web sitesine gidebilirsiniz.

 

Hepinizin bildiği bir rujla devam ediyorum. Nars audacious serisinden Anita rengi.

IMG_3824

 

Kremsi yapısını çok sevdim. Kalıcığı 4-5 saat kadar diyebilirim. Dudağı kurutmayan, nemli yapısını ve rengi itibariyle doğal duruşunu çok sevdim. Klasik rujlarım arasında yerini aldı.

IMG_3825

 

Yine hepinizin bildiği bir makyaj temizleme suyundan bahsedeceğim. Bizim tanışmamız biraz geç oldu. Eczanede deneme boyunu görünce dayanamadım aldım. Şuan orjial boyunu da aldım ve kullanılmayı bekliyor. Bioderma sensibio h2o bana tüm makyaj temizleme sularını unutturdu. Yıkama öncesinde fondöten, bb krem vb. ürünleri  temizlemek istediğim için birçok ürün denedim ama böylesini görmedim. Bence fiyatını hakeden başarılı bir ürün.

IMG_3820

Bu ay yeni keşfettiğim ürünler bunlar oldu. Siz de benimle yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Umarım yazımı beğenmişsinizdir, hepinize mutlu günler !

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın