Ayın Favorileri, Genel, Vitrin

Şubat Favorileri

7 Mart 2016
IMG_0981

Merhaba

Şubat ayında sıklıkla kullanıp beğendiğim ürünleri yazdım. Umarım sizler için de faydalı olur. İlk olarak makyaj öncesinde nemlendirici baz olarak kullandığım üründen bahsetmek istiyorum.

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon

Kısa sürede cilt tarafından emilen ve güzel nemlendiren bir ürün. Makyaj öncesinde kullanıp ten makyajımın daha pürüzsüz ve doğal görünmesini sağlıyor. Son zamanlarda karma olan cildimde kuruluk problemi yaşadığım için bu ürünü sıklıkla kullandım. Size tavsiyem öncesinde küçük boyuyla başlayıp değerlendirmeniz.

IMG_0982

 

Maybelline Color Sensational Ruj 315 Rich Plum

Nemli yapısı ve doğal durduruğunu düşündüğüm rengi aklımı çeldi. Günlük makyajda rahatlıkla kullanılıabilir olduğunu düşünüyorum. Pembe-mor koyu bir dudak rengi bence. 4 saate kadar kalıcı. Uygun fiyatına göre başarılı bir ürün. Kokulara hassas bir yapınız varsa almadan bir bakın derim. Kalıcı olmayan hafif bir kokusu var. Şekerli gibi sanki. Ben bu ürünü renkli balmlara benzettim.

IMG_0983

 

Eos Lip Balm ve Losyon

Eos’u ne kadar sevdiğimi bilmeyen kaladı sanırım :) Yeni açtığım honeysuckle yani hanımeli kokulu. Yaz gibi kokuyor, çok sevdim. Nemlendirmesi bence çok iyi. Sevimli rengi, ambalajı ve şeklinden bahsetmeme gerek yok zaten. Yeni denediğim el losyonlarını da çok sevdim. Nemlendirmesi bence yeterli. Yani orta düzeyde nemlendiriyor, onarma gibi bir özelliği yok. Fresh ve tatlı bir salatalık kokusu sebebiyle çantamdan çıkmaz oldu.

IMG_0984IMG_0985

 

Dior Extase Rimel

Topaklanmayan, dökülme yapmayan klasik bir rimel bence. Kıvırması da benim için yeterli. Abartılı beklentilerim olmadığı için yeterli geldi bana.

IMG_0986IMG_0987

Clinique Sculptionary Cheek Contouring Allık

Rengini çok çok seviyorum. Sağlıklı ve canlı bir görüntüye ulaşmanın  en kolay yolu. Kalıcılığıda iyi bence.Tek tek veya karıştırarak kullan kolaylığına sahip. İnternet sitesinden renklerine bakabilirsiniz. Nude tonlardakine gözüme diktim, yakın zamanda alacağım.

IMG_0988IMG_0989

 

 

 

Wild Argan Oil Nemlendirici Katı Yağ

The Body Shop’ın en güzel ürünlerinden biri bence. Saç uçlarıma uyguluyorum. Kokusu ve nemlnedirme etkisi güzel. El ısısıyla eriyor ve yağlı his bırakmıyor. Uzun süre benimle olacak gibi… :)

IMG_0990

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Bulunmuyor

Yanıt Bırakın